Techninio nardymo kursai

TDI nano sertifikatas, PADI TecRec naro sertifikatas -  Nardymo Kursai Kiekvienam!

sparke

 

 

Daugeliui naras turintis PADI nardymo sertifikatą asocijuojasi tik su poilsiniu arba rekriaciniu nardymu. Gal todėl, kad tai labiausiai paplitęs tarp narų nardymo būdas. Tačiau, jeigu Jūs susidomėjote nardymu rimtai ir Jus traukia didesni gyliai, bei Jūs pasiryžęs žengti toliau negu siūlo Giluminio nardymo kursai (Deep diver), po kurių Jūs galesite nardyti iki 40 metrų, tai Jūs patekote į reikiamą vietą. Jūsų laukia TDI techninio nardymo kursai arba PADI Techninio nardymo programa PADI TecRec. Mūsų nardymo centras siūlo nardymo kursus kurie atvers Jums vartus į techninio nardymo pasaulį. Tai TDI Intro To Tech, Advanced Nitrox, Decompression Procedures, Extended Range, PADI Tec 40, Tec 45 bei Tec 50 nardymo kursai.
Jums teko girdeti diskusijas apie sparno tipo plūdrumo kompensatorius su kieta nugarele, teko matyti, kad kai kurie narai naudoja ne vieną o po du nardymo balionus, turi du reguliatorius o dažnai dar su savimi po vandeniu pasiima papildomus balionus su kvėpavimo mišiniais. Kam jie taip daro, kokius privalumus jiems suteikia techninio naro įrangos konfiguracija, kokius papildomus įgūdžius jie turi turėti, visa tai ir dar žymiai daugiau Jūs sužinosite ir išmoksite per techninio nardymo kursus. Jūs susipažinsite su visiškai kitokia nardymo filosofija lyginant su rekriaciniu nardymu. Prisiimdami pasvertą riziką išmoksite drausimingai vykdyti pasirinktą nėrimo planą.

 

 

Išmoksite atlikti dekompresinius sustojimus naudojant dekompresinius mišinius, atsakingai ir saugiai planuoti

tec

sudėtingus nėrimus iki 50 metrų gylio atliekant dekompresiją naudojant nitrox ar/ir deguonį. Tai nardymo kursai kurie suteiks jums daugiau žinių ir supratimo apie sudėtingą nardymo pasaulį, padės Jums peržengti rekriacinio nardymo ribas bei padės tapti saugesniu bei atsakingesniu naru. Techninis nardymas tai ambicingų bei atsakingų žmonių pasirinkimas.  Jis pareikalaus iš Jūsų vidinės drausmės bei susikaupimo ir apdavanos pažinimo džiaugsmu, išaugusiu pasitikėjimu savimi bei vertingu naujų žinių bagažu. Jūs galėsite panerti giliau, ilgiau išbūti po vandeniu ir kas yra svarbiausia – Jūs išmoksite tai daryti teisingai ir saugiai. Susidaryti pirminį įspūdį apie technini nardymą, prisiliesti prie jo ir išbandyti techninio nardymo įrangos konfiguraciją Jūs galite atėję į techninio nardymo pažintinį nėrimą. Kviečiame visus į mūsų nardymo centra, tobulėkime, gludinkime savo įgūdžius, gilinkime žinias apie nardymą, nardykime atsakingai bei saugiai.

 

Pažintinis techninio nardymo nerymas (Discover Tec Diving Experience)

techninis nardymasTai unikali galimybė išbandyti techninio nardymo įrangą ir susipažinti su techninio nardymo procedūromis. Jūs galėsite susidaryti savo nuomonę apie šio tipo nardymus, išbandyti techninio nardymo narų naudojamą įrangą. Šis nėrimas gali būti užskaitomas kaip pirmas nėrimas pradedant Tec 40 nardymo kursą.

Tec 45 kursas nardymo kursai

tec 45Tai dar vienas nardymo kursas iš kursų, kuris leis Jums judėti toliau techninio nardymo srityje bei nusileisti į didesnius gylius. Jūs įgausite įgūdžius atlikti nėrimus iki 45m. gylio naudojant dekompresinius mišinius, atliekant dekompresinius sustojimus be laiko limito. Išmoksite planuoti vienkartinius ir pakartotinius dekompresinius nėrimus, toliau tobulinsite savo žinias ir įgūdžius, kurių prisireiks toliau gilinantis į techninio nardymo pasaulį.

Tec 40 kursas nardymo kursai

tec 40Dalyvaudami Tec 40 nardymo kurse, jūs išmoksite naudoti dekompresiniams skaičiavimams naudojamą programinę įrangą ir nardymo kompiuterius. Atlikti dekompresinių nėrimų planavimą bei pačius nėrimus su dekompresiniais sustojimais ne ilgesniais negu 10 min dekompresinio laiko, neriant ne giliau kaip 40 metrų. Išmoksite naudoti papildomą balioną su dekompresinėmis dujomis naudojant mišinius prisodrintus iki 50% dieguonies (EANx50). Baigus šį nardymo kursą Jūs būsite pasirengęs žengti toliau į techninio nardymo pasaulį ir pradėti Tec 45, o po jo ir Tec 50 nadymo kursus.

Tec 50 kursas nardymo kursai

tec 50Tec 50 – nardymo kursas, kuris atves Jus į pirmą techninių narų lygį ir leis Jūms peržengti rekreacinio nardymo apribojimus. Jūs išmoksite atlikti dekompresinį nėrimą iki 50 m. gylio, naudojant nitrox ir/ar deguonį dekompresijai. Taip pat išmoksite susikurti savo nėrimo lenteles ir įgausite kvalifikaciją savarankiškai atlikti dekompresinius nėrimus.

Raskite mus "Facebook"

Kontaktai

UAB Logvira

Įmonės kodas 301566890

Justiniškių g. 144C – 1 Vilnius, Lietuva LT – 05268

Tel. Nr.: +370 521 95 469; +370 681 42 659

El. paštas: info@divemen.ltParašykite mums

Pardavėjas - vadybininkas
Arvydas Mažuika

Žemėlapis