Naujienos

Registruokis pažintiniam nėrimui

 Kviečiame išbandyti nardymą. Registruokitės pažintiniam nėrimui Vilniuje. Tai unikali galimybė susipažinti su povandeniniu pasauliu. Tikėtina, kad Jūs atrasite naują pomėgį, kuris pakeis Jūsų gyvenimą. Pažintinis nėrimas tai puikus būdas išbandyti vieną iš populiariausių pramogų pasaulyje, sužinoti kaip jaučiasi naras po vandeniu, kokią nardymo įrangą jis naudoja, pamatyti kaip atrodo povandeninis pasaulis.

Skaityti daugiau...

Nardymo kursai - Nauja grupė

Nardymo centras „DIVEMEN“ renka grupę į PADI atvirų vandenų narų kursą.
Trokštate naujų pojūčių, norite pasislėpti nuo kasdieninių rūpesčių? Kviečiame prisijungti prie mūsų, PADI Open Water Diver kurso metu būsimi narai susipažins su nardymo pagrindais, nardymo teorija, techniniais pratimais ir nardymo įranga.

Skaityti daugiau...

Dovanų kuponai

Dovanų kuponaiDovanų kuponas.

Tai puiki galimybė padovanoti nuostabią dovaną draugui ar artimam žmogui. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs galite įsigyti nardymo kuponų pažintiniam nėrimui, atvirų vandenų naro (OWD) kursui, pažengusių atvirų vandenų (AOWD) narų kursui, bei įvairios vertės dovanų kuponus nardymo prekėms bei paslaugoms, kurias teikia nardymo
centras DIVEMEN.
 

Skaityti daugiau...

Kviečiame apsilankyti parduotuvėje


Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje. Čia Jūs galėsite rasti aukštos kokybės nardymui skirtų prekių, garsių bei savo patikimumu pasižyminčių gamintojų, tokių kaip SCUBAPRO, SUBGER, SEA LIFE, UWATEC ir kitų.

Skaityti daugiau...

SCUBAPRO techninis seminaras

seminarasNardymo centro DIVEMEN specialistai dalyvavo Scubapro organizuotame nardymo įrangos aptarnavimo seminare. Seminaro metu susipažinome su SCUBAPRO bei SUBGEAR naujienomis, bei naujais siūlomais gaminiais, kuriuos žinoma, Jūs, galėsite rasti mūsų parduotuvės lentynose.

Skaityti daugiau...

Raskite mus "Facebook"

Kontaktai

UAB Logvira

Įmonės kodas 301566890

Justiniškių g. 144C – 1 Vilnius, Lietuva LT – 05268

Tel. Nr.: +370 521 95 469; +370 681 42 659

El. paštas: info@divemen.ltParašykite mums

Pardavėjas - vadybininkas
Arvydas Mažuika

Žemėlapis