Mūsų išvykos

Nardymas yra vienas iš labiausiai paplitusių aktyvaus laisvalaikio leidimo būdų tarp žmonių susižavėjusių povandeniniu pasauliu, mėgstančių bendrauti, propaguojančių aktyvų gyvenimo stilių.
Jūs jau baigėte nardymo kursus, tapote sertifikuotu naru ir esate pasiruošęs savarankiškiems nardymams? Juk nereikia to atidėlioti. Klaidinga manyti, kad gražu nardyti tik svetur, ten kur ištisus metus šiltas vanduo ir daugybė egzotikos. Beje norint kad nardymas būtų saugus, reikia tesiog nardyti nes tik taip jūsų įgūdžiai tobulės ir anksčiau išmoktos pamokos nenueis vejais. Pamenate kaip pradėjote vairuoti mašiną? Sutikite – tik pravažiavę ne vieną tūkstantį kilometrų pasijutote tvirtai įvaldęs vairavimo techniką. Taip pat ir nardyme. Lietuva yra ežerų kraštas ir nardymai čia yra tikrai puikūs.


Mūsų nardymo centras pastoviai organizuoja nardymo išvykas prie įdomiausių lietuviškų nardymo vietų. Kviečame visus norinčius prisijungti prie mūsų. Neteisinga yra nuomonė, kad nardymas tai sezoniškas užsiėmimas. Mes nardome pavasarį, vasarą, ir rudenį. Taipogi kviečiame išbandyti poledinį nardymą žiemą. Susirinkus didesniam narų skaičiui turime galimybę pasiimti su savimi mobilų oro kompresorių ir pildyti nardymo balionus tesiog ant kranto, taigi nėrimo skaičius gali būti neribotas. Didelį dėmesį skiriame narų saugumui.  Visada nardymo vietoje turime greitosios pagalbos rinkinį, medicininį deguonį. Su mumis visada dalyvauja patyręs instruktorius arba divemesteris, kuris mielai jums padės prisiminti pamirštą nardymo teoriją, profesonaliai atsakys į iškilusius klausimus, pakonsultuos dėl nardymo įrangos, padės atgaivinti nardymo įgudžius po vandieniu. Mums sarbus narų saugumas, todėl daug dėmesio skirame nardymo organizavimui. Skubotumas, atsainus požiūris, nardymo taisyklių ignoravimas, turimų nardymo limitų viršijimas, tai tie dalykai kurie nesuderinami su saugiu, civilizuotu nardymu. Juk mes visi neriame tam, kad saugiai iškiltumėm ir galėtume ilgai prisiminti ir pasidalinti su draugais nepamirstamais, teigiamais įspūdžiais patirtais po vandieniu. Išvykų metu dažnai turime su savimi foto ir video kamerą.

Apsilankykite mūsų foto ir video galerijoje. Povandeninė foto ar video sesija puikus būdas vėliau pasidalinti geromis emocijomis su savo draugais ir artimaisiais. Taip pat, patarsime kokie nardymo kursai būtų jums naudingi ir aktualūs, padėsime jums pastebėti jūsų silpnesnes vietas ir patarsime kaip patobulinti nardymo techniką.
Taigi, kviečiame visus narus jungtis prie mūsų. Gera kompanija, smagūs nėrimai, puiki nuotaika - štai receptas idealiam savaitgaliui. Skambinkite mums, rašykite ir mes būtinai susitiksime.

Nardymo centras “Divemen” kviečia visus  norinčius tapti narais į mūsų nardymo kursus! 
 

Kontaktai

UAB Logvira

Įmonės kodas 301566890

Justiniškių g. 144C – 1 Vilnius, Lietuva LT – 05268

Tel. Nr.: +370 521 95 469; +370 681 42 659

El. paštas: info@divemen.ltParašykite mums

Pardavėjas - vadybininkas
Arvydas Mažuika

Žemėlapis