Specializuoti nardymo kursai

Tobulėkite su DIVEMEN - SDI/TDI naro sertifikatas, PADI naro sertifikatas -  Nardymo Kursai Kiekvienam!

be kaukesJūs jau esate sertifikuotas naras ir savo bagaže turite ne vieną nėrimą. Jums žinomi nardymo teorijos pagrindai ir Jūs puikiai orientuojatės įvairioje nardymo įrangoje ir gal jau esate išbandę ne vieną BCD ar reguliatorių. Jums jau pažįstami Lietuvos ežerai bei tropinių vandenų grožis bei nenumaldoma gelmui trauka. Tačiau ar išties ta turima patirtis ir tos žinios bei įgūdžiai yra tobuli? Ar tikrai Jūs jau pasirengę saugiai nerti visur kur tik norėtumėte? Manau, kad kiekvienas į šios klausimus turi savo atsakymą, tačiau niekas negalėtų paprieštarauti teiginiui , kad tobulėjimui nėra ribų. O tose srityse kur gali slypėti tam tikri pavojai tuo labiau. Nardymas yra begalo smagus užsiėmimas ir kuo daugiau apie ji mes turime žinių, kuo tobuliau atidirbam reikamus įgūdžius tuo nardymas yra mums saugesnis tuo daugiau jis mums atneša džiaugsmo, atradymų bei pasitenkinimo.

 

 

 

LydekaBaigiant bazinius nardymo kursus atsiveria platus kelias į spalvingą ir ganėtinai sudėtingą nardymo pasaulį. Pasirinkdami tam tikrą specializacijos nardymo kursą Jūs praplėsite savo ribas. Jūs išmoksite daugybę naujų ir naudingų dalykų, dėl kurių Jūsų nėrimai taps įdomesni ir be jokios abejonės saugesni. Ganėtinai platus specializacijos nardymo kursų pasirinkimas, kurį mes Jums siūlome, leis pasirinkti Jus dominančią specializaciją ir dar plačiau praverti povandeninį pasaulį. Čia Jus galite išmokti saugiai naudotis deguonies prisodrintu oro mišiniu ir dėka jo prailginti savo saugų buvimo po vandeniu laiką bei patirti mažesnį nuovargį (Nitrox nardymo kursai (Enriched air diver)). Išmokti saugiai naudotis sausu kostiumu (Sauso kostiumo nardymo kursai (Dry suit diver)) bei atverti sau poledinio nėrimo grožį (Poledinis nardymo kursas (Ice diving)). Sužinosit ir išmoksit saugiai nusileisti į nuskendusį objektą (Nardymo nuskendusiose objektose nardymo kursas (Wreck diver)), išmoksite nardyti naktį (Naktinio nardymo kursai (Night diver)). Pamatę pavandeninį pasaulio grožį, dažnas pagalvoja apie galimybę perteikti, pasidalinti pamatytais vaizdais su nenardančiais draugais ar artimaisiais. Taigi, skaitmeninės povandeninės fotografijos kursas padės Jums išmokti padaryti kokybišką nuotrauką po vandeniu ir nudžiuginti ja aplinkinius. Jūs sužinosite tam tikrų technikų bei gudrybių, kad Jūsų nuotraukos būtų tikroviškos bei kokybiškos. Tobulėkite, nardykite, tobulinkite savo nardymo įgūdžius.

Specializacijų nardymo kursai tai puiki galimybė judėti į priekį. Prisiminkite – kuo Jūs daugiau išmanote apie nardymą, kuo tobulesni Jūsų įgūdžiai tuo saugesnis po vandeniu Jūs esate.

Povandeninės navigacijos nardymo kursai (Underwater navigator)

Povandeninės navigacijos nardymo kursai (Underwater navigator) Pavandeninės navigacijos nardymo kursai. Buvimas po vandeniu – tai buvimas mums neįprastoje aplinkoje, kur itin lengva pasiklysti. Nėra įprastinių ženklų, pagal kuriuos orientuojamės, trukdo prastas matomumas, be to, nuolatos turime turėti omenyje saugumą, likusį orą, gylį, laiką ir daug kitų faktorių gali suklaidinti net ir patyrusį narą. Maža to, povandeninio pasaulio žemėlapių – labai nedaug. Šiuose nardymo kursuose mokomasi technikų, kaip orientuotis po vandeniu.

Naktinis nardymo kursas (Night diver)

Naktinis nardymasNaktinio nardymo kursas – puiki galimybė pamatyti povandeninį naktinį gyvenimą, pažvelgti į gelmes po saulėlydžio ir susipažinti su jų naktiniu gyvenimu. Jūs išmoksite planuoti bei organizuoti naktinius nėrimus, susipažinsite su taikomomis procedūromis bei naudojama technika. Sužinosite apie tykančius pavojus ir būdus kaip jų išvengti. Kviečiame užsirašyti į mūsų organizuojamus naktinio nardymo kursus.

Tobulo plūdrumo nardymo kursas (Peak performance buoyancy)

Tobulo plūdrumo nardymo kursas (Peak performance buoyancy) Plūdrumo valdymo nardymo kursuose išmoksite plaukti po vandeniu neįdedant į tai daug pastangų, naudoti mažiau oro ir kilti, leistis ar suktis lyg vien apie tai pagalvojus. Pagrindiniai uždaviniai tokių įgūdžių pasiekimui yra išmokti: kaip parengti nardymo įrangą, kad būtumėte visiškai pusiausviras vandenyje, būti aptakiu, kad sutaupytumėte oro ir sklandžiai judėtumėte vandeniu, be pastangų sukinėtis tiek vertikalioje, tiek horizontalioje pozicijoje ir žinoti svorio nustatymo niuansus, kad nebūtumėte nei per lengvi, nei per sunkūs.

Poledinis nardymo kursas (ice diving)

Poledinis nardymasPoledinis nardymo kursai yra unikali galimybė pažvelgti į poledinį pasaulį žiemos viduryje. Jūs išmoksite susiplanuoti poledinį nėrimą, pasiruošti nardymo eketę, sužinosite ypatumus rengiant įrangą. Taip pat susipažinsite su saugos procedūromis, komunikavimo ypatumais, aptarsite ekstremalias situacijas, šalčio poveikį bei daugybę kitų svarbių dalykų nardant po ledu. Įsitikinsite, kad vandens telkinys net ir viduržiemy yra pilnas gyvybės.

Sauso kostiumo nardymo kursai (Dry suit diver)

Sauso kostiumo nardymo kursai (Dry suit diver) Sauso kostiumo nardymo kursai. Nardymas paprastai siejamas su šiltaisiais metų laikais ir taip prarandama galimybė pamatyti povandenį pasaulį rudens ar žiemos metu, besikeičiantį ir nuostabų. Nardymas sausu kostiumu suteikia galimybę leistis po vandeniu rudenį ar žiemą (tarp kitko, šiais metų laikais matomumas po vandeniu dažnai būna žymiai geresnis) ir nesušalti. Mūsų nardymo kursuose išmoksite naudotis kostiumu ir susipažinsite su nardymo sausu kostiumu technikomis.

Medicininės deguonies tiekimo kursas (Emergency oxygen provider)

Medicininė deguonisŠio kurso metu jūs sužinosite kaip suteikti pagalbą nukentėjusiam narui teikiant jam medicininį deguonį. Išmoksite atpažinti tuos atvejus, kada  gali būti naudojamas 100% deguonis, prie kokių negalavimų reikėtų skubiai suteikti deguonį, taip pat kaip teisingai surinkti ir naudoti įrangą. Kad nukentėjusio naro būklė greičiau pagerėtų, svarbiausia yra teisingai suteikti 100% deguonies.

Nardymo iš laivo nardymo kursai (Boat diver)

Nardymo iš laivo nardymo kursai (Boat diver)Nardymo kursai - "Nardymas iš laivo".Vienas paprasčiausių nardymo būdų – nardymas iš laivo. Žinoma, jis taip pat reikalauja tam tikrų įgūdžių: išsirinkti valtį, išsirinkti vietą, kurioje valtį paliksite, tinkamai iššokti ir tinkamai sugrįžti (mažų mažiausiai, kaip atskirti savo laivą nuo kitų, plūduriuojančių aplink). Visus šiuos įgūdžius galėsite įsisavinti ir patikrinti mūsų nardymo kursuose.

Skaitmeninė povandeninė fotografija (digital underwater photography)

Povandeninė fotografijaSkaitmeninė povandeninė fotografija – vienas populiariausių užsiėmimų tarp nardytojų. Juk tik šitaip galima “parsinešti” po vandeniu pamatytus dalykus į krantą. Povandeninės fotografijos nardymo kursuose išmokstama naudotis įranga bei įvairių gudrybių, padarysiančių nuotraukas dar gražesnes.

Giluminio nardymo kursai (Deep diver)

Giluminio nardymo kursai (Deep diver) Giluminio nardymo kursai. Nardymas gylyje yra apibrėžtas naro pasiruošimo, įrangos, dujų kvėpavimui ir palaikymo virš vandens lygiu. Galimybė išbandyti nardymą gylyje neturint tinkamo pasiruošimo su savimi atsineša daugiau pavojų nei paprastas nardymas atviruose vandenyse, pavyzdžiui, azoto narkozė gali prasidėti kaip euforija ar per didelio pasitikėjimo savimi jausmas, tačiau vėliau priveda prie kūno sustingimo ir atminties pablogėjimo. Naras, norintis užsiimti nardymu gylyje, privalo būti specialiai paruoštas, o visą reikalingą informaciją, pateiktą teoriškai bei praktiškai, gausite mūsų nardymo kursuose ir nebijodami galėsite leistis į nepažintą vandenų pasaulį.

Nardymas su dvigubu (suporintu) balionu kursas (Twin set diver)

Dvigubas balionasIšmokti nardyti su dvigubu (suporintų) balionu – būtinybė norintiems pamatyti tikrąjį giliųjų vandenų grožį. Jis suteikia daugiau kvėpavimo dujų atsargų, saugumo ir stabilumo po vandeniu. Šio nardymo kurso metu susipažinsite su nardymui dvigubu  balionu reikalingais įgūdžiais, žiniomis, taip pat kaip planuoti ir konfigūruoti tokį nėrimą bei jo pavojais ir privalumais.

Nardymo nuskendusiuose objektuose kursas (Wreck diver)

Nardymo nuskendusiuose objektuose kursas (Wreck diver) Išsiilgę paslapčių ir nuotykių nardymą dažnai siejame su nuskendusiais laivais, paslėptais lobiais ir įspūdingomis nuolaužomis. Mūsų nuskenduse objektuose nardymo kursai suteiks galimybę aplankyti nuskendusius laivus, patirti nuotykius ir atradimo džiaugsmą, tuo pačiu metu išvengiant pavojaus. Prisilieskite prie povandeninių paslapčių, ateikit į šios nardymo kursus!

Signalinio plūduro kursas ( SMB diver)

signalinis pludurasSignalinio plūduro nardymo kursai. Nardymas su signaliniu pluduru – gebėjimas saugiai panaudoti signalinį plūdurą, kuris iškilęs į vandens paviršių parodys naro poziciją, laivo ar gelbėjimo valties atžvilgiu. Tai padeda išvengti nelaimingų atsitikimų, nes naro pozicija tampa visuomet matoma.

Paieškos ir iškėlimo nardymo kursai (Search and recovery diver)

Paieškos iškėlimasPaieškos ir iškėlimo nardymo kursai. Kaip po vandeniu surasti lobį, kaip jį surasti ir iškelti? Tiems, kurie mėgsta nuotykius ir nebijo iššūkių, paieškos nardymo kursai puikiai tiks. Išmoksite surasti “lobį”, jį atpažinti, ištirti ir nugabenti į krantą. Kas žino – gal šie įgūdžiai vieną dieną pravers?...

AWARE koralų rifų išsaugojimo kursas (AWARE Coral Reef Conservation)

awareAWARE koralų rifų išsaugojimo kursai suteiks informacijos apie povandenines ekosistemas, jų fauną bei florą. Kursuose aptariamas koralų rifų vaidmuo ekosistemoje, pasakojama apie egzistuojančius koralų rifus bei mokomasi, kaip galima juos išsaugoti.

Nitrox kursas (Enriched air diver)

Nitrox kursasNitrox nardymo kursai. Prisodrintas deguonimi oras skiriasi nuo paprasto oro tuo, kad prisodrinto oro sudėtyje yra daugiau deguonies ir mažiau azoto dujų. Tai leidžia prailginti nardymo laiką ir palengvinti kūno prisitaikymą povandeninėje aplinkoje, padeda greiciau pašalinti iš organizmo susikaupusi azotą. Nardymas su prisodrintu oru gali būti naujas žingsnis jūsų nardymo patirtyje.

Raskite mus "Facebook"

Kontaktai

UAB Logvira

Įmonės kodas 301566890

Justiniškių g. 144C – 1 Vilnius, Lietuva LT – 05268

Tel. Nr.: +370 521 95 469; +370 681 42 659

El. paštas: info@divemen.ltParašykite mums

Pardavėjas - vadybininkas
Arvydas Mažuika

Žemėlapis