Atvirų vandenų naro nardymo kursai (Open water diver OWD)

Atvirų vandenų

Atvirų vandenų
PADI Open Water Diver nardymo kursai yra patys populiariausi pasaulyje. Jeigu Jūs visada traukė gelmės, buvo neaišku, kas slypi po vandens paviršiumi , dabar pats laikas sužinoti. Pradėti kelionę su PADI Open Water Diver kursu. PADI Open Water Diver kursai sukūrti tarptautinės PADI asociacijos, kurios nardymo standartai yra pripažinti visame pasaulyje.

PADI Open Water Diver nardymo kurso metu susipažinsite su povandeninio plaukiojimo pagrindais, techniniais pratimais ir nardymo įranga. Nagrinėsite pagrindinius fizikos dėsnius įtakojančius naro plūdrumą, prisiminsite kokia sąsaja egzistuoja tarp slėgio, dujų tankio ir tūrio, ir kodėl tai aktualu narams. Aptarsite žmogaus organizmo fiziologinius aspektus ir kokią įtaką mūsų kūnui daro aplinka veikianti narą po vandeniu. Nardymo kursai OWD susidaro iš teorinės ir praktinės dalių. Išklausę teorijos dalį Jūsų lauks nerimai kontroliuojamoje aplinkoje ir keturi nėrimai atviruose vandenyse (ežere arba jūroje).

Gauti PADI Open Water Diver pažymėjimą gali kiekvienas sveikas ir geros fizinės būklės asmuo. Jei turite ar turėjote rimtų problemų su ausimis, plaučiais ar širdes ir kraujagyslių sistema pasikonsultuokite su savo šeimos gydytoju ar galite nardyti.

Išlaikę egzaminą ir gavę PADI Open Water Diver pažymėjimą, įgysite teisę nardyti be profesionalo pagalbos. Maksimalus leistinas nardymo gylis su šiuo sertifikatu yra 18m.

Pradėti mokytis PADI Open Water Diver nardymo kurso galite jau šiandien. Mokytis galėsite grupėje arba individualiai.

Kontaktai

UAB Logvira

Įmonės kodas 301566890

Justiniškių g. 144C – 1 Vilnius, Lietuva LT – 05268

Tel. Nr.: +370 521 95 469; +370 681 42 659

El. paštas: info@divemen.ltParašykite mums

Pardavėjas - vadybininkas
Arvydas Mažuika

Žemėlapis