Baziniai nardymo kursai

Kaip saugiai planuoti savo nėrimus? - SDI/TDI naro sertifikatas, PADI naro sertifikatas -  Nardymo Kursai Kiekvienam!

zolesSkrieti trimetėje erdvėje, patirti tikrąjį 3-D efektą, pasinerti į povandeninį “kosmosą” , pamatyti povandeninio pasaulio gyvenimą, nusileisti į mėlynas gėlmes bei aplankyti legendomis apaugusius nuskendusius objektus.  Jūs dar nebandėte? Jums dar nepažįstamas didingumas bei neapsakomas grožis kuris yra čia pat, kuris slypi po jūrų ir ežerų veidrodinio paviršiaus? Jūs aktyvus žmogus ir ieškote naujų potyrių ir atradimų? Mes turime tai ko Jums reikia. Šiandien nardymas yra vienas iš populiariausių poilsio, pasaulio pažinimo bei aktyvaus laisvalaikio formų. Virš 70 procentų žemės paviršiaus dengia vanduo. Vien tik Lietuvoje mes turime apie 6000 nuostabiausių ežerų ir ežerėlių kurie narui gali padovanoti daugybę gerų įspūdžių ir emocijų.

 

lydekaTaigi, nardymas šiandien yra prieinamas kiekvienam žmogui kuris neturi labai didelių problemų su sveikata. Tai saugus ir šiuolaikiškas užsiėmimas padedantis palaikyti gerą fizinę formą bei plėsti savo akiratį. Tačiau tam, kad tai tikrai butu saugu, nepakanka tik įsigyti nardymo įrangą bei peržiūrėti pora filmukų YuoTube.

Nardymas tai pakankamai rimtas ir atsakingas dalykas reikalaujantis tam tikrų žinių ir įgūdžių kurių neturint galima labai rimtai susižaloti savo sveikatą ir netgi atsisveikinti su gyvybe. Norint išmokti tai daryti saugiai jums padės mūsų organizuojami PADI nardymo kursai. Kodėl būtent PADI(Profesional Associasion of Diving Instructor)? Todėl, kad tai yra viena iš seniausių ir labiausiai paplitusių nardymo organizacijų pasaulyje. PADI naro sertifikatas yra pripažįstamas visame pasaulyje ir su jo Jūs tikrai neturėsite problemų įrodinėdami savo turimą naro kvalifikaciją.

 

Nardymo kursaiBaziniai nardymo kursai tai pagrindiniai nardymo kursai kurių pagalba Jūs išmoksite nardyti bei įgysite reikalingas teorinias žinias bei praktinius įgūdžius, kad galėtumėte pilnavertiškai mėgautis nardymo teikiamais malonumais ir džiaugtis poilsiniu nardymu (recriational diving). Pirmi ir svarbiausi nardymo kursai yra Atvirų Vandenų Naro nardymo kursai (OWD Open water diver). Jų metu Jūs prisiminsite truputėlį fizikos, susipažinsite kaip vandens aplinka gali įtakoti mūsų fiziologiją, sužinosite kaip saugiai planuoti savo nėrimus, išmoksite suvaldyti plūdrumą, teisingai naudoti nardymo įrangą ir begale kitų narui būtinų dalykų. Baigę šiuos nardymo kursus Jūs gausite visus reikalingus pagrindus, kad savarankiškai galėtumėte nardyti iki 18m gylio. Sekantis žingsnis – Pažengusio Atviru Vandenų Naro nardymo kursai (AOWD Advince Open Water Diver). Kuo gilesnės mūsų žinios, kuo tobulesni mūsų įgūdžiai, kuo daugiau patirties mes turime – tuo saugesni mes esame. Šie nardymo kursai orientuoti į naro tobulėjimą. Išmokstama naviguoti po vandeniu, vykdyti daiktų paiešką, naras labiau susipažįsta su gyliu ir jau po šių kursų gali nardyti iki 30m. Nardymas, kaip taisyklė, tai kolektyvinis užsiėmimas kuris suburia šeimos narius bei draugus. Taigi yra be galo svarbu, kad tarp narų būtų žmogus, kuris kvalifikuotai galėtų padėti į nelaimę patekusiam narui ir suteikti jam pagalbą. Naro Gelbėtojo nardymo kursai (Rescue diver) būtent ir yra tas kursas po kurio naras žinos ir mokės suteikti teisingą kvalifikuotą pagalbą savo kolegai narui kurį ištiko bėda. Daugelis girdėjo istorijų, kaip žmogus nežinantis kaip teisingai padėti kitam, ne tik kad nesugeba padėti, tačiau ir pats tampa auka. Šie nardymo kursai suteiks jums žinių ir pasitikėjimo savimi, kad sudėtingu momentu Jūs nesudvejotumėte, padarytumėte viską teisingai ir padėtumėte savo draugui ir, gal būt, net išgelbėtumėte kam nors gyvybę.

Jeigu Jus nardymas tikrai užkabino ir Jūs norėtumėte tuo užsiimti profesionaliau, tai Divemaster nardymo kursai (DM Divemester) Jūsų sekantis laiptelis. Tai nardymo kursai po kurių Jūs pereisite į profesionalų lygį. Jūs galėsite dalyvauti apmokant naujus narus, lydėti patyrusius narus kaip nardymo gidas, vykdyti pažintinį nėrimą. Jums atsivers plačios galimybės įsidarbinti nardymo centre jums patikusiame pasaulio kampelyje.

Divemen nardymo cento kolektyvas maloniai kviečia visus susipažinti su pavandeniu pasauliu. Ateikite į mūsų organizuojamus nardymo kursus, tapkite narais, padovanokite sau nepakartojamus įspūdžius. Juk nei vena tv laida apie gamta niekada neatstos to, ką Jūs galėsite pamatyti ir pajausti gyvai.

Atvirų vandenų naro nardymo kursai (Open water diver OWD)

Atvirų vandenųPADI Open Water Diver nardymo kursai yra patys populiariausi pasaulyje. Jeigu Jūs visada traukė gelmės, buvo neaišku, kas slypi po vandens paviršiumi , dabar pats laikas sužinoti. Pradėti kelionę su PADI Open Water Diver kursu. PADI Open Water Diver kursai sukūrti tarptautinės PADI asociacijos, kurios nardymo standartai yra pripažinti visame pasaulyje.

PADI Open Water Diver nardymo kurso metu susipažinsite su povandeninio plaukiojimo pagrindais, techniniais pratimais ir nardymo įranga. Nagrinėsite pagrindinius fizikos dėsnius įtakojančius naro plūdrumą, prisiminsite kokia sąsaja egzistuoja tarp slėgio, dujų tankio ir tūrio, ir kodėl tai aktualu narams. Aptarsite žmogaus organizmo fiziologinius aspektus ir kokią įtaką mūsų kūnui daro aplinka veikianti narą po vandeniu. Nardymo kursai OWD susidaro iš teorinės ir praktinės dalių. Išklausę teorijos dalį Jūsų lauks nerimai kontroliuojamoje aplinkoje ir keturi nėrimai atviruose vandenyse (ežere arba jūroje).

Gauti PADI Open Water Diver pažymėjimą gali kiekvienas sveikas ir geros fizinės būklės asmuo. Jei turite ar turėjote rimtų problemų su ausimis, plaučiais ar širdes ir kraujagyslių sistema pasikonsultuokite su savo šeimos gydytoju ar galite nardyti.

Išlaikę egzaminą ir gavę PADI Open Water Diver pažymėjimą, įgysite teisę nardyti be profesionalo pagalbos. Maksimalus leistinas nardymo gylis su šiuo sertifikatu yra 18m.

Pradėti mokytis PADI Open Water Diver nardymo kurso galite jau šiandien. Mokytis galėsite grupėje arba individualiai.

Patyrusio atvirų vandenų naro nardymo kursai Advanced Open Water Diver (AOWD)

Patyrusio naro kursaiPatyrusio atvirų vandenų naro nardymo kursas – vienas iš įdomiausių nardymo kursų, nes jo metu įgaunama daugiau patirties ir atliekami  nėrimai įvairiomis sąlygomis. nardymo kurso metu yra privalomi du nėrimai: giluminis nardymas (giliau negu 18 m.) ir navigacinis nėrimas. Šių nėrimų metu supažindiname su giluminio nardymo teorija, atliekami praktiniai nėrimai, išmokome naudotis kompasu ir kitais orientavimosi po vandeniu būdais.  Patirtis ir teorinės žinios gautos šio nardymo kurso metu suteikia galimybę nardyti iki 30 m. gylio.

Pirmoji medicininė pagalba (First aid for divers)

Pirmoji medicininė pagalbaPirmosios medicininės pagalbos kursai suteikia informacijos apie sveikatą ir ką daryti, jei šalia esantį nardytoją ištinka nelaimė. Kadangi nardytojai praleidžia daug laiko po vandeniu, kuris gali būti pavojinga terpė tiek naujokui, tiek patyrusiam nardytojui, mokėti suteikti pirmąją pagalbą yra itin svarbu.

Naro – gelbėtojo kursas (Rescue diver)

naro gelbetojo kursasNaro gelbėtojo nardymo kursuose įgyta kvalifikacija reiškia gebėjimą tinkamai reaguoti pavojingose situacijose, kurios gali ištikti nardymo metu. Šiuose nardymo kursuose mokomasi, kokių priemonių imtis iškilus pavojui. Be techninių dalykų taip pat išmokstama susidoroti su stresu, valdyti kritinę situaciją, atlikti nukentejusiam narui dirbtinį kvėpavimą ant vandens, padeti narui apimtam streso, nagrinėjamos pavojingos situacijos, diskutuojama, ką daryti joms ištikus.

Divemaster kursas (DM)

Divemaster kursasDivemaster – pirmas profesionalus lygis. Įgyta divemaster kvalifikacija reiškia, jog naras sugeba prisiimti visą atsakomybę už grupę nardytojų. Tokią kvalifikaciją įgijęs asmuo gali vadovauti, organizuoti ir rūpintis tiek naujokų, tiek patyrusių narų grupe. Norintys tapti divemaster mokosi tiek nardymo gudrybių, tiek grupės lyderio vaidmens. Divemaster nardymo kursai apima nardymo įgūdžių lavinimą, ištvermės formavimą, gebėjimą organizuoti, spręsti grupėje iškilusias problemas bei padėti naujokams tobulėti nardymo srityje. Įgytos žinios yra pritaikomos praktiniuose užsiėmimuose, kuriuose dalyvauja tikri nardymo besimokantys žmonės ar kiti narai.

Raskite mus "Facebook"

Kontaktai

UAB Logvira

Įmonės kodas 301566890

Justiniškių g. 144C – 1 Vilnius, Lietuva LT – 05268

Tel. Nr.: +370 521 95 469; +370 681 42 659

El. paštas: info@divemen.ltParašykite mums

Pardavėjas - vadybininkas
Arvydas Mažuika

Žemėlapis