Kviečiame tobuleti

 

Kuo tobulesni Jūsų įgūdžiai ir kuo daugiau Jūs turite žinių apie nardymą tuo saugesniais narais esate ir tuo kokybiškesni ir malonesni yra Jūsų nėrimai

Jau esate patyręs naras , ar verta leisti pinigus bei laiką ir investuoti į sekančius nardymo kursus?

Kiekvienas sprendžia pagal savo poreikius. Mokymo struktūra sudaryta pagal principą: nuo paprasto link sudėtingo. Jūsų saugumas priklauso nuo Jūsų pačių. Jeigu Jūs norite praleisti 30 min. 40 metrų gylyje nuskendusiame laive, tai atviro vandens ir net gi patyrusio naro kurso (Advanced Open Water Diver) Jūms neužteks. Gylis tai ne tik vandens metrų skaičius virš naro galvos , tai pirmiausiai sudėtingi fiziko-fiziologiniai procesai, kurie vyksta su žmogaus kūnu esant slėginėje aplinkoje. Ir tam, kad būtumėte saugūs reikalingos tam tikros žinios, nėrimo technika bei atitinkama įrangos konfiguracija.

Kaip gali tobulėti rekriacinis naras?

Sąlyginai rekriacinio nardymo kursai yra padalinti į bazinius kursus ir pagal specializaciją. Maksimalus rekriacinio nardymo sertifikuojamas gylis baigus giluminio nardymo kursą yra 40m. Visi rekriacinai kursai yra nedekompresinio nardymo ribose.

Norite nerti giliau ir ilgiau?

Ten, kur įžengiame į dekompresinį nardymą prasideda techninis nardymas

Norite ilgesnio laiko po vandeniu, tylos ir neleisti burbulų?

Viena iš perspektyviausių nardymo rūšių, nardymas su uždaro ciklo kvėpavimo aparatais

Kaip užsiregistruoti į kursus?

Skambinkite mums arba rašykite į elektroninį paštą info@divemen.lt aptarsime Jūsų poreikį, patarsime, parinksime laiką, suderinsime užsiėmimų grafiką

Kiek tai kainuos?

Rašykite mums arba skambinkite. Kainą aptarsime individualiai. Tai priklausys nuo kurso sudėtingumo, Jūsų dabar turimo lygio bei užsibrėžtų tikslų. 

Raskite mus "Facebook"

Kontaktai

UAB Logvira

Įmonės kodas 301566890

Justiniškių g. 144C – 1 Vilnius, Lietuva LT – 05268

Tel. Nr.: +370 521 95 469; +370 681 42 659

El. paštas: info@divemen.ltParašykite mums

Pardavėjas - vadybininkas
Arvydas Mažuika

Žemėlapis