Pažintinio nėrimo programa

Pazintis nėrimas

Pazintis nėrimas
Jei niekada nepajutote besvorės būsenos vandenyje, neplaukiojote su žuvimis ir netyrinėjote nuostabaus povandeninio pasaulio, dabar puikus metas pradėti. Mūsų kursuose jūsų laukia draugiškas kolektyvas ir patyrę instruktoriai, palydėsiantys jus į vandenų pasaulį. Būkite atsargūs – galite taip pamilti nardymą, jog tai taps jūsų antruoju gyvenimu.Visus kuriuos nardymas sužavės, mes mielai lauksime atvykstant į nardymo kursus.

Nardymo centras DIVEMEN siūlo jums išbandyti nardymą. Atėję į pažintinio nėrimo programą Jūs išklausysite trumpą teorijos paskaitą, susipažinsite su pagrindiniais nardymo principais, nardymo įranga, sužinosite būtinus dalykus, kurie reikalingi saugiam panėrimui, atliksite kelis pratimus sekliame vandenyje ir lydėdami patyrusio instruktoriaus, atliksite savo pirmą ekskursiją povandeniniame pasaulyje. Pirmasis nėrimas pagal Jūsų pageidavimą gali būti atliktas baseine, arba šilto oro metu, atvirame vandens telkinyje, kur galėsite ne tik pasimėgauti naro pojūčiais bet ir pasigrožėti nuo eilinio žmogaus paslėptų povandeninės gamtos grožiu.

Aprūpinsime reikalinga nardymo įranga, transportavimu nuo nardymo centro iki nėrimo vietos. 

Siūlome supažindinamuosius nėrimus ir grupėms žmonių! Tai gali tapti puikia idėja teminiam vakarėliui ar kolektyvo išvykai. Niekas taip nesuartina žmonių kaip bendra veikla, adrenalino kvapas bei kartu patirtas nuotykis.

Registruokis pažintiniam nėrimui

 

Taip pat, siūlome originalias ir nepamirštamas fotosesijas po vandeniu. 

Nardymo centras DIVEMEN laukia Jūsų!

 

Raskite mus "Facebook"

Kontaktai

UAB Logvira

Įmonės kodas 301566890

Justiniškių g. 144C – 1 Vilnius, Lietuva LT – 05268

Tel. Nr.: +370 521 95 469; +370 681 42 659

El. paštas: info@divemen.ltParašykite mums

Pardavėjas - vadybininkas
Arvydas Mažuika

Žemėlapis